OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Chrzest Pański – 10 stycznia 2021 r.

 1. Kalendarz liturgiczny:
  w środę – wspomnienie św. Hilarego, biskupa i doktora Kościoła;
  w niedzielę – XXIV Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce.
 2. Wdzięczni Panu Bogu za dar chrztu, pamiętajmy szczególnie dzisiaj w modlitwie o naszych rodzicach i o rodzicach chrzestnych.
 3. Kolędy w tym roku nie będzie, ale od przyszłego tygodnia rozpoczynamy o godz. 18:00 cykl Mszy św. w intencji naszych parafian o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku.
  Zapraszamy Was do wspólnej modlitwy:
  18 stycznia (poniedziałek) – os. Na Wzgórzach bl. 2 – 17D;
  21 stycznia (czwartek) - os.
  Na Wzgórzach bl. 18 – 43;
  22 stycznia (pi
  ątek) – os. Na Stoku 3 – 15.
 4. W przyszłą niedzielę przypada nasza niedziela finansowa. „Bóg zapłać!” za wszelkie wsparcie na potrzeby kościoła, zarówno na tacę jak i na konto parafialne.
 5. Z myślą o chorych, starszych i nie wychodzących z domu, w każdą niedzielę transmitujemy „na żywo” Msze św. z naszego kościoła. Link znajduje się na stronie parafii.
 6. 'Bóg zapłać!' parafianom ul. Grębałowskiej, Florkowskiego, Stary Gościniec, Gerlaha, Folwarcznej z przyległymi, Ks. Kaczyńskiego, Kirchmajera za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 13 stycznia, a za Waszych zmarłych 20 stycznia o godz. 18:00. W tym tygodniu zapraszamy parafian ul. Stycznej, Głębinowej, Przymiarki. Kościół sprzątamy jutro od godz. 18:30 i w sobotę od godz. 8:00.