OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

6. niedziela wielkanocna – 17 maja 2020 r.

  1. Dzisiaj przypada nasza niedziela finansowa. W ostatnim czasie wykonaliśmy cięcia pielęgnacyjne drzew oraz naprawili uszkodzony tynk elewacji północnej kościoła. “Bóg zapłać!” za wszelką pomoc.
  2. Informujemy, że w nabożeństwie w kościele mogą jednocześnie uczestniczyć 93 osoby. Kościół jest otwierany na 15 minut przed nabożeństwem. Obowiązują maseczki ochronne oraz zachowanie bezpiecznej odległości. Siadamy tylko w miejscach oznaczonych plakietką.
  3. Nabożeństwo majowe w niedzielę po Mszy św. o godz. 16:00, a w dni powszednie o godz. 17:30.
  4. Spowiadamy podczas każdej Mszy św. i nabożeństwa majowego.
  5. Biuro Radia Maryja zaprasza w środę o godz. 18:00 na Mszę św. w intencji Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam, ojców i sióstr, księży naszej parafii, ofiarodawców żyjących i zmarłych.
  6. W zakrystii można otrzymać pięknie wydaną książkę Anety Liberackiej pt. “30 scen z życia Maryi. Niezbędnik bliskości z Maryją”, z której rozważania towarzyszą nam w tegorocznym nabożeństwie majowym. Autorka przekazała 20 egzemplarzy prosząc nabywców o wsparcie ofiarą naszej parafii. Dziękujemy!
  7. 'Bóg zapłać!' parafianom bl. 15, 16 i 17 os. Na Wzgórzach za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 20 maja, a za Waszych zmarłych 27 maja o godz. 18:00. W tym tygodniu zapraszamy parafian ze Wzgórz z bl. 17A (klatka I i II) oraz bl. 17C. Kościół sprzątamy jutro od godz. 18:30 i w sobotę od godz. 8:00.