OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

11. niedziela zwykła – 14 czerwca 2020 r.

 1. Trwa oktawa uroczystości Bożego Ciała. Po Mszy św. o godz. 16:00 w niedzielę oraz o godz. 18:00 w dni powszednie, procesja eucharystyczna wokół kościoła z litanią do NSPJ. Zapraszamy asysty i dziewczynki do sypania kwiatów.
 2. Dzisiaj po Mszy św. o godz 19:00 nabożeństwo fatimskie z procesją.
 3. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 4. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
 5. Przyszła niedziela to niedziela finansowa. 'Bóg zapłać!' za wszelkie ofiary na nasz kościół.
 6. W przyszłą niedzielę w ambulansie koło kościoła odbędzie się akcja honorowego krwiodawstwa, w godz.10:00 – 14:00.
 7. Wielkopostne skarbonki mogą składać dzieci w przyszła niedzielę w zakrystii. Jest to pomoc dla hospicjum dziecięcego w Krakowie.
 8. W zakrystii można nabyć film DVD z uroczystości udzielenie sakramentu bierzmowania w ubiegłą niedzielę, w cenie 35 zł.
 9. Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące (os. Piastów 34) zaprasza kandydatów i rodziców do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły. Więcej informacji na plakacie i ulotkach.
 10. Wakacyjny numer miesięcznika dla dzieci “Mały Gość” jest od dziś do nabycia. A w nim: jak spędzić wspaniałe wakacje zwiedzając Polskę? A także dodatek z łamigłówkami i żartami dla całej rodziny. Cena 5 zł.
 11. Przypominamy o konieczności zachowania dystansu między osobami w kościele. Dezynfekujemy ręce przy wejściu, nosimy maseczki. Zajmujemy tylko co drugą ławkę (oznaczoną naklejką), po 3 osoby w ławce. Rodziny prosimy o zajmowanie miejsc razem, bez ograniczeń.
 12. 'Bóg zapłać!' parafianom os. Na Wzgórzach bl. 25, 26, 27, 28 za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 17 czerwca, a za Waszych zmarłych 24 czerwca o godz. 18:00. W tym tygodniu zapraszamy parafian os. Na Wzgórzach z bl. 29, 30. Kościół sprzątamy jutro od godz. 19:00 i w sobotę od godz. 8:00.