OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

20. niedziela zwykła – 14 sierpnia 2022 r.

1.         Kalendarz liturgiczny:

w poniedziałek - uroczystość Wniebowzięcia NMP;

w środę – święto św. Jacka, patrona archidiecezji krakowskiej

w sobotę – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.

2.         Dzisiaj po Mszy św. o godz 19:00 nabożeństwo fatimskie z procesją.

3.         Jutro uroczystość Wniebozwzięcia NMP. Porządek Mszy św. niedzielny. O godz. 11:00 Msza św. dziękczynna za tegoroczne plony od mieszkańców Grębałowa, z prośbą o dalsze błogosławieństwo. Błogosławieństwo kwiatów, ziół i owoców będzie na każdej Mszy św.

4.         Jutrzejsza intencja omyłkowo zapisana na godz. 12:30 zostanie odprawiona jutro o godz. 11:00. Przepraszamy!

5.         W przyszłą niedzielę przypada nasza niedziela finansowa. Trwają prace naprawcze i izolacyjne przy betonie w otoczeniu kościoła, naprawa schodów, prace tynkarskie i malarskie w budynku przedszkola i plebanii. 'Bóg zapłać!' za wszelkie ofiary.

6.         Informujemy narzeczonych, że terminarz rezerwacji ślubnych na rok 2023 jest już dostępny w kancelarii parafialnej, w godzinach urzędowania.

7.         Książka intencji na przyszły rok będzie dostępna w połowie września. Szczegóły podamy po wakacjach.

8.         'Bóg zapłać!' parafianom os. Na Stoku z bl. 30, 30A, 31 za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 17 sierpnia, a za Waszych zmarłych 24 sierpnia o godz. 18:00. W tym tygodniu zapraszamy parafian os. Na Stoku bl. 35, 36, 37. Kościół sprzątamy we wtorek od godz. 18:30 i w sobotę od godz. 7:30.