Ogłoszenia duszpasterskie

Na XVII niedzielę zwykłą C - 24 lipca 2022r.

 

  1. W tym tygodniu, w kalendarzu liturgicznym; - w poniedziałek - św. Jakuba apostoła - w tym dniu kierowcy czczą swojego patrona - św. Krzysztofa, - we wtorek - św. Joachima i Anny, rodziców NMP, - w piątek - św. Marty, Marii i Łazarza.
  2. Dzisiaj z okazji św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących po każdej Mszy św. na parkingu parafialnym błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów. Przy tej okazji będzie można złożyć ofiarę na fundusz misyjny MIVA na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 ks. Marek Smolik – marianin, pochodzący z naszej parafii, będzie obchodził Jubileusz 30-lecia święceń kapłańskich. Polecajmy go w naszej modlitwie.
  4. ”Bóg zapłać”! parafianom os. Na Stoku z bl. 27A za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 27 lipca a za Waszych zmarłych 3 sierpnia o godz. 18.00. W tym tygodniu zapraszamy parafian os. Na Stoku z bl. 28 i 29. Kościół sprzątamy w poniedziałek od godz. 18.30 i w sobotę od godz. 7.30.