OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 5 czerwca 2022 r.

1.         Św. Jan Bosko mawiał, że co drugi chłopiec ma powołanie do kapłaństwa. Niech nasza modlitwa, zanoszona dziś wraz z klerykami Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie przyniesie dar nowych powołań.

2.         Duszpasterstwo osób samotnych “Grupa 33” zaprasza kawalerów i panny na Mszę św. i spotkanie w piątek o godz. 18:30 w dolnym kościele (wejście za zakrystią).

3.         W przyszłą niedzielę Najświętszej Trócy kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Przypominamy, że spowiadamy na każdej Mszy św., a w dni powszednie także pół godziny przed Mszą św. poranną.

4.         Dzieci uczestniczące we Mszy św. niedzielnej o godz. 11:00 przynoszą w przyszłą niedzielę swoje budowle kościoła, wykonane z klocków. Na wytrwałych budowniczych czeka nagroda.

5.         Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę 16 czerwca do Limanowej, Pasierbca i Tropia. Zapisy w zakrystii.

6.         W przyszłą niedzielę akcja honorowego krwiodawstwa w ambulansie k/ kościoła w godz. 10:00 - 14:00. Zapraszamy!

7.         Od 10 czerwca w kinach można zobaczyć chrześcijański film familijny “Nakręcony tata”. Jest to pogodna i mądra komedia o ojcu, który próbuje coś zmienić w swoim życiu, o rodzinie, która odbudowuje relacje. Gorąco polecamy!

8.         Wspólnoty odpowiedzialne za przygotowanie poszczególnych ołtarzy na Boże Ciało prosimy o wcześniejsze sprawdzenie stanu technicznego konstrukcji i dekoracji.

9.         'Bóg zapłać!' parafianom os. Na Stoku z bl. 14 za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 8 czerwca, a za Waszych zmarłych 15 czerwca o godz. 18:00. W tym tygodniu zapraszamy parafian os. Na Stoku z bl. 15. Kościół sprzątamy w poniedziałek o godz. 19:00 i w sobotę o godz. 7:30.