OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

2. niedziela zwykła – 16 stycznia 2022 r.

 1. Kalendarz liturgiczny:
  w poniedziałek – wspomnienie św. Antoniego, opata;
  w środę – św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa;
  w piątek – św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy;
  w sobotę – św. Wincentego Pallottiego, prezbitera.
 2. Dzisiaj przypada niedziela finansowa. 'Bóg zapłać!' za wszelkie ofiary na nasz kościół.
 3. We wtorek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan: “Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon” (Mt 2, 2). Módlmy się o jedność wśród podzielonych chrześcijan.
 4. Zapraszamy Was na katechezy dla dorosłych i młodzieży, które będą się odbywały we wtorek i czwartek o godz. 19:00, w kościele.
 5. Biuro Radia Maryja zaprasza w środę o godz. 18:00 na Mszę św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i TVTrwam, posługujących w tych mediach oraz ofiarodawców żyjących i zmarłych. Po Mszy św. będzie możliwość wsparcia ofiarą mediów katolickich.
 6. W piątek o godz. 18:00, w dolnym kościele, nabożeństwo Duszpasterstwa niesakramentalnych związków małżeńskich.
 7. Wnukom przypominamy, że w piątek obchodzimy Dzień Babci, a w sobotę Dzień Dziadka.
 8. W sobotę, po Mszy św. o godz. 18:00 nabożeństwo do św. Jana Pawła II. Intencje modlitewne można składać do skrzynki, do piątku włącznie.
 9. 'Bóg zapłać!' parafianom ul. Poniatowskiego i M. Samozwaniec za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 19 stycznia, a za Waszych zmarłych 26 stycznia o godz. 18:00. W tym tygodniu zapraszamy parafian z ul. Kisielewskiego. Kościół sprzątamy w poniedziałek od godz. 18:30 i w sobotę od godz. 7:30.