OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Chrzest Pański – 9 stycznia 2022 r.

  1. Wdzięczni Panu Bogu za dar chrztu, pamiętajmy szczególnie dzisiaj w modlitwie o naszych rodzicach i rodzicach chrzestnych.
  2. W piątek o godz. 15:00 Msza św. i adoracja do godz. 18:00.
    O godz. 17:15 różaniec za Kościół, Ojczyznę i rodziny. Zapraszamy!
  3. Duszpasterstwo Osób Stanu Wolnego „Grupa 33” zaprasza kawalerów i panny na spotkanie w piątek o godz. 18:30, w dolnym kościele.
  4. W przyszłą niedzielę przypada nasza niedziela finansowa. „Bóg zapłać!” za wszelkie wsparcie na potrzeby kościoła na tacę, jak i na konto parafialne.
  5. W przyszłą niedzielę i podczas ferii szkolnych nie będzie dodatkowych Mszy św. w dolnym kościele.
  6. Z myślą o chorych i nie wychodzących z domu, w każdą niedzielę transmitujemy „na żywo” Msze św. z naszego kościoła. Pozostałych zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach w kościele.
  7. Za tydzień rozpoczną się w naszym kościele katechezy, które niech wzmocnią naszą wiarę i przyprowadzą do Chrystusa zwłaszcza osoby duchowo zagubione w trwającej pandemii.
  8. 8.Dziękujemy parafianom z ul. Mortkowicz-Olczakowej za troskę o kościół i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 12 stycznia, a za Waszych zmarłych 19 stycznia, o godz. 18:00. O opiekę nad świątynią prosimy mieszkańców ul. Poniatowskiego i M. Samozwaniec. Kościół sprzątamy w poniedziałek od godz. 18:30 i w sobotę od godz. 7:30. „Bóg zapłać!” za wszelką pomoc.