Ogłoszenia duszpasterskie – 10 października 2021

28 Niedziela zwykła.

  1. W kalendarzu liturgicznym : w środę – św. Honorata Koźmińskiego prezbitera, w piątek – św. Teresy od Jezusa , dziewicy i doktora Kościoła, w sobotę – św. Jadwigi śląskiej.
  1. W nowennie niedziel modlimy się dzisiaj za chorych i słabych.
  1. Dzisiaj upływa termin doręczenia prac konkursowych dzieci i młodzieży o kościele i kapliczkach naszej parafii. Rozdanie nagród będzie w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00
  1. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00, a w dni powszednie o godz. 17.30
  1. W czwartek różaniec ze św. Zygmuntem Szczęsnym Felińskim, który poprowadzą nasze siostry ze Zgromadzenia Franciszkanek Rodziny Maryi. Zapraszamy ! Będzie to przygotowanie do wprowadzenia relikwii św. Zygmunta do naszego kościoła.
  1. Nabożeństwo dla niesakramentalnych związków małżeńskich w piątek o godz. 18.30 w dolnym kościele.
  1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Misje święte. To szczególny czas łaski. Nauka będzie na każdej Mszy św.. Szczegółowy program misji jest w kościele. Zapraszamy dorosłych i młodzież.
  1. Zbliża się listopad szczególny czas naszej modlitwy za zmarłych. Imiona zmarłych prosimy czytelnie wypisać na karteczkach wypominkowych, które są wyłożone przy chrzcielnicy. Na wypominki jednorazowe oraz roczne, a także Msze św. wypominkowe 1 i 2 listopada w kościele i w kaplicy na cmentarzu Grębałowskim, przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.
  1. ”Bóg zapłać” parafianom osiedla Na Wzgórzach z bl. 29 i 30 za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W waszej intencji odprawimy Msze św. 13 października a za Waszych zmarłych 20 października o godz. 18.00. W tym tygodniu zapraszamy parafian Na Wzgórzach z bl. 33, 34 i 35 . Sprzątamy w poniedziałek o godz. 18.30 i w sobotę o godz. 7.30