OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

27. niedziela zwykła – 3 października 2021 r.

 1. Kalendarz liturgiczny:
  w poniedziałek – wspomnienie św. Franciszka;
  we wtorek – św. Faustyny, zakonnicy;
  w czwartek – NMP Różańcowej;
  w sobotę – bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.
 2. W imieniu rodziny, dziękujemy za wsparcie finansowe rehabilitacji Emila Kowalskiego. Zabrano na ten cel 6 tysięcy złotych.
 3. Nabożeństwo różańcowe jest w niedziele po Mszy św. o godz. 16:00, a w dni powszednie o godz. 17:30. Dzieci zapraszamy szczególnie we wtorki i czwartki.
 4. W II piątek miesiąca o godz. 18:30 Eucharystia i spotkanie Duszpasterstwa Osób Stanu Wolnego 'Grupa 33', w dolnym kościele.
 5. Przypominamy dzieciom i młodzieży o konkursie z okazji jubileuszu naszej parafii. Podpisane prace proszę składać do niedzieli 10 października w zakrystii lub w szkole.
 6. Ilustrowany miesięcznik dla najmłodszych “Staś”, a w nim: gra, opowiadania, krzyżówki, konkursy jest do nabycia w zakrystii.
 7. Zakończyły się zapisy kandydatów do bierzmowania. Pierwsze spotkania dla kandydatów z kl. 7 i 8 są w tym tygodniu.
 8. Zbliża się listopad szczególny czas naszej modlitwy za zmarłych. Imiona zmarłych proszę czytelnie wypisać na karteczkach wypominkowych, które są wyłożone przy chrzcielnicy. Na wypominki jednorazowe oraz roczne, a także Msze św. wypominkowe 1 i 2 listopada w kościele i w kaplicy na cmentarzu Grębałowskim, przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.
 9. 'Bóg zapłać!' parafianom os. Na Wzgórzach z bl. 25, 26, 27, 28 za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 6 października, a za Waszych zmarłych 13 października o godz. 18:00. W tym tygodniu zapraszamy parafian os. Na Wzgórzach z bl. 29 i 30. Przyjdźcie, proszę, jutro o godz. 18:30 i w sobotę o godz. 7:30.