OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

3. niedziela wielkanocna – 18 kwietnia 2021 r.

 1. Kalendarz liturgiczny:
  w środę – wspomnienie św. Anzelma, biskupa I doktora Kościoła;
  w piątek – uroczystość św.Wojciecha, biskupa i męczennika,
  głównego patrona Polski;
  w sobotę – wspomnienie św. Jerzego, męczennika;
  w niedzielę – święto św. Marka, ewangelisty.
 2. We Mszy św. w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć 45 osób, a w kaplicy dolnego kościoła 25 osób. Kościół jest otwarty 30 minut przed nabożeństwem. Zajmujemy wyłącznie miejsce oznaczone plakietką. Obowiązują dezynfekcja i maseczki. Komunia św. jest udzielana wiernym także na zewnątrz kościoła.
 3. Spowiadamy podczas każdej Mszy św. w górnym kościele.
 4. Dzisiaj przypada nasza niedziela finansowa. Przygotowujemy się do malowania naszego kościoła przed jesienną uroczystością 40-lecia parafii. “Bóg zapłać!” za każde wsparcie.
 5. We wtorek o godz. 18:30 nabożeństwo dla grupy wsparcia “Nadzieja”.
 6. Biuro Radia Maryja zaprasza w środę o godz. 18:00 na Mszę św. w intencji Radia, TV Trwam, posługujących w mediach, ofiarodawców żyjących i zmarłych. Będzie możliwość złożenia ofiary do puszek.
 7. W czwartek o godz. 17:30 nabożeństwo do św. Jana Pawła II. Prośby i dziękczynienia można składać do środy włącznie.
 8. W piątki o godz. 15:00 jest dodatkowa Msza św. i adoracja do godz. 18:00. Zapraszamy!
 9. W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Prośmy Pana, aby powołał młodych do swojej winnicy.
 10. Bóg zapłać!' parafianom os. Na Stoku z bl. 23A i 24A za pomoc i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 21 kwietnia, a za Waszych zmarłych 28 kwietnia o godz. 18:00. W tym tygodniu zapraszamy parafian os. Na Stoku z bl. 25, 26, 27. Kościół sprzątamy jutro od godz. 18:30 i w  sobotę o godz. 7:30.