OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

11. niedziela zwykła – 13 czerwca 2021 r.

 1. Kalendarz liturgiczny:
  w poniedziałek – bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika;
  w czwartek – św. Brata Alberta Chmielowskiego.
 2. W minioną środę, 76. młodych parafian otrzymało sakrament bierzmowania. Życzymy im, aby z radością i przekonaniem głosili Chrystusa w swoich środowiskach, kierując się w życiu Jego Ewangelią.
 3. Od dzisiaj możemy zajmować w kościele 50% miejsc, czyli co drugie krzesełko. Prosimy, aby nadal korzystać z maseczek oraz dezynfekować dłonie przed wejściem.
 4. Biuro Radia Maryja zaprasza w środę na Mszę św. o godz. 18:00 w intencji Ojczyzny, Radia, TV Trwam, księży i sióstr oraz ofiarodawców żyjących i zmarłych. Będzie możliwość złożenia ofiary do puszek.
 5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz 19:00 nabożeństwo fatimskie z procesją.
 6. Uruchomiliśmy nową stronę internetową (www.wzgorza.diecezja. krakow.pl). Oprócz aktualności jest na niej filmowe sprawozdanie z procesji Bożego Ciała.
 7. “Nie chcemy rozwodu naszych dzieci” – to tytuł artykułu z dzisiejszej “Niedzieli”. Ekspert do spraw rodzinnych radzi, jak uwolnić się od pokusy wtrącania się w życie dorosłych dzieci. W tygodniku “Gość Niedzielny” - o św. Antonim, prezentach pierwszokomunijnych i wyprawie na Marsa.
 8. Przyszła niedziela jest naszą niedziela finansowa. W górnym kościele trwają aktualnie prace malarskie i elektryczne. 'Bóg zapłać!' za wszelką pomoc, w kopertach i na konto parafialne.
 9. 'Bóg zapłać!' parafianom os. Na Stoku z bl. 35, 36, 37 za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 16 czerwca, a za Waszych zmarłych 23 czerwca o godz. 18:00. W tym tygodniu zapraszamy parafian os. Na Stoku z bl. 38, 39, 40. Kościół sprzątamy jutro od godz. 19:00 i w sobotę od godz. 8:00.