OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

 

22 listopada 2020 r.

 

  1. „Bóg zapłać!” kilkunastu osobom, które wsparły fundusz parafialny ofiarą w ubiegłą niedzielę. Dziękujemy, a pozostających w domach prosimy o wsparcie za pośrednictwem przelewu bankowego. Stałe opłaty przekraczają wysokość ofiar.
  1. Jak zapowiadaliśmy, dzisiaj i w przyszłą niedzielę przed Mszami św. modlić się będziemy za zmarłych wypominanych. Wypominki roczne rozpoczynamy 6 grudnia.
  1. Zgodnie z aktualną sytuacją epidemiczną, w kościele może uczestniczyć 56 osób. Zajmujemy wyłącznie miejsca oznaczone nalepką, jedna osoba w jednej ławce. Rodziny mogą siadać razem. Wszyscy dezynfekujemy ręce wchodząc do kościoła.
  1. W przyszłą niedzielę Adwent - czas naszego duchowego przygotowania do Bożego Narodzenia. Już dziś zapraszamy na Roraty, codziennie o godz. 6.30.
  1. W zakrystii można otrzymać pobłogosławione opłatki wigilijne oraz świecę Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom CARITAS w cenie 6 zł.
  1. Dziękujemy pani Joli i pani Renacie za troskę o kościół w tym tygodniu. Od jutra zapraszamy ostatnich parafian „z Domków”: z ulicy Kazimierza Sprawiedliwego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Wstydliwego i Leszka Białego. Kościół sprzątamy w poniedziałek po Mszy św. wieczornej i w sobotę od godz. 8.00.