OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

25. niedziela zwykła – 23 września 2018 r.


 1. Kalendarz liturgiczny:
  w czwartek – wspomnienie św. Wincentego a’ Paulo;
  w piątek – św. Wacława, męczennika;
  w sobotę – śś. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.
 2. 'Bóg zapłać!' za ofiary złożone w niedzielę finansową na nasz kościół.
 3. Uwaga kandydaci do bierzmowania z kl. VIII i III gimnazjum! Zapisy są tylko w dniach 24 - 29 września, w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Przy zapisie należy okazać zaświadczenie o ukończeniu przygotowania z poprzedniego roku oraz świadectwo z ocean z religii, a kl. III indeks. Młodzież uczestniczy w przygotowaniu do bierzmowania w parafii zamieszkania swoich rodziców.
 4. Spotkanie kandydatów na ministrantów jest we wtorek o godz. 17:00, w sali na plebanii. Zapraszamy chłopców ze szkoły podstawowej z kl. III i starszych.
 5. Spotkanie grupy wsparcia 'Nadzieja' dla osób opuszczonych przez współmałżonka, samotnych po rozwodzie i w separacji jest we wtorek o godz. 18:30, na plebanii.
 6. IX Pielgrzymka Róż Różańcowych do Łagiewnik będzie w najbliższą sobotę. Rozpoczęcie o godz. 10:00, Eucharystia o godz. 12:00. Zapraszamy!
 7. Zostań wolontariuszem “Szlachetnej Paczki”. Skontaktuj się z liderem lub zarejestruj się przez stronę www. Więcej na plakacie.
 8. 'Bóg zapłać!' parafianom os. Na Stoku z bl. 23A i 24A za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 26 września, a za Waszych zmarłych 3 października o godz. 18:00. W tym tygodniu zapraszamy parafian z os. Na Stoku bl. 25, 26, 27. Kościół sprzątamy jutro od godz. 18:30 i w sobotę od godz. 8:00.