OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 1 kwietnia 2018 r.


.

 1. Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny, porządek nabożeństw niedzielny. Tacą wspieramy Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.
 2. W środę we Mszy św. o godz. 18:00 wezmą udział damy i kawalerowie Zakonu Rycerskiego Świętego Grobu w Jerozolimie, którzy modlić się będą o pokój w Ziemi Świętej.
 3. W I czwartek o godz. 17:00 Godzina święta SHNSPJ.
 4. W czwartek o godz. 19:00, w sali św. Jana Pawła II (wejście z tyłu, za zakrystią), odbędzie się spotkanie wyjeżdżających na parafialną pielgrzymkę do Ziemi Świętej, z przedstawicielem Biura Podróży ORLANDO. Proszę przynieść paszport lub kserokopię strony ze zdjęciem. Obecność obowiązkowa.
 5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. O godz. 15:30 Msza św. i  adoracja Najświetszego Sakramentu do godz. 18:00.
 6. W I sobotę o godz. 7:00 Msza św. i nabożeństwo w intencji rodziców oczekujących potomstwa. Zapraszamy na nabożeństwo 5. Pierwszych sobót.
 7. Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Krakowie na os. Piastów 34 zaprasza na Dzień Otwarty w sobotę w godz. 11:00 – 16:00.
 8. Słowo Życia na kwiecień jest wyłożone w kruchcie kościoła.
 9. W przyszłą niedzielę, w Święto Miłosierdzia Bożego, przypada nasz parafialny odpust. Sumie odpustowej o godz. 11:00 będzie przewodniczył ks. dr Leszek Harasz. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 10. W niedzielę o godz. 17:00 odbędzie się Koncert Paschalny w cyklu: Muzyczne Spotkania na Wzgórzach Krzesławickich, w którym wystąpią: oboistka Magdalena Karolak, klawesynista Marcin Świątkiewicz oraz organista Michał Białko. W programie włoska muzyka kameralna późnego renesansu i baroku. Kierownictwo artystyczne Marek Walczak. Wstęp wolny.
 11. 'Bóg zapłać!' parafianom ul. Kownackiej, Płomyczka, Jasia i Małgosi, Jagiełły za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 4 kwietnia, a za Waszych zmarłych 11 kwietnia o godz. 18:00. W tym tygodniu zapraszamy parafian z ul. Mortkowicz-Olczakowej. Kościół sprzątamy we wtorek od godz. 18:30 i w sobotę od godz. 8:00.