2020-10-18 - Ogłoszenia duszpasterskie na 29 niedzielę zwykłą - 18 października 2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

29. niedziela zwykła – 18 października 2020 r.

  1. Dziękujemy wszystkim, którzy w Dniu Papieskim wsparli finansowo Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Przekazaliśmy łącznie 4587 zł.
  2. Dzisiaj przypada niedziela finansowa. 'Bóg zapłać!' za wszelkie ofiary na nasz kościół.
  3. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w niedziele po Mszy św. o godz. 16:00, w dni powszednie o godz. 17:30.
  4. Dzisiaj po Mszy św. o godz 19:00 nabożeństwo fatimskie w kościele.
  5. We czwartek, 22 października, o godz. 17:30 zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. Prośby o modlitwę i podziękowania za jego wstawiennictwo proszę składać do wtorku włącznie, do skrzynki przy chrzcielnicy.
  6. Do piątku 23 października przynosimy konkursowe różańce. Wręczenie nagród dzieciom w przyszłą niedzielę o godz. 11:00.
  7. Wobec zachorowań w ekipie prowadzącej katechezy, zapowiedziane katechezy neokatechumenalne zostają przełożone na inny termin.
  8. Od jutra – z uwagi na ograniczenia sanitarne w strefie czerwonej – zawieszone są spotkania grup odbywające się w salach parafialnych oraz młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Prosimy Was o spotkania zdalne, za pośrednictwem internetu. W Mszach św. w kościele może uczestniczyć jednocześnie 150 osób, pozostali na zewnątrz, z zachowaniem dystansu. Komunię św. rozdajemy w obu miejscach.
  9. W zakrystii przyjmujemy na wypominki za zmarłych oraz Msze św. wypominkowe w kościele i na cmentarzu Grębałowskim 1 i 2 listopada. Pamiętajmy, że 1 listopada w kościołach celebrowane będą Msze św., jak w każdą niedzielę i tam będziemy modlić się za zmarłych. Nawiedziny cmentarzy rozłóżmy na cały tydzień, aby nie powodować tłumów.
  10. 'Bóg zapłać!' parafianom ul. Rycerskiej, Wierzynka, Klemensa z Ruszczy, Jaskra za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 21 października, a za Waszych zmarłych 28 października o godz. 18:00. W tym tygodniu zapraszamy parafian z ul. Groickiego, Leszka Czarnego, Przybosia, Przemysława II, Jana Kazimierza. Kościół sprzątamy jutro od godz. 18:30 i w sobotę od godz. 8:00.