Kolęda 2016/2017

data

dzień

od godz.

adres

trasa

2016-12-27

wtorek

8:30

ul. Grębałowska (48-86)

2016-12-27

wtorek

8:30

ul. Obwodowa

2016-12-27

wtorek

8:30

ul. Kantorowicka (1 do 47) bez bl. 46B

ul. Kantorowicka (1 do 47) i Łącka

2016-12-27

wtorek

8:30

ul. Łącka

ul. Kantorowicka (1 do 47) i Łącka

2016-12-27

wtorek

8:30

ul. Głębinowa

ul. Przymiarki, Styczna, Jubileuszowa, Głębinowa

2016-12-27

wtorek

8:30

ul. Jubileuszowa

ul. Przymiarki, Styczna, Jubileuszowa, Głębinowa

2016-12-27

wtorek

8:30

ul. Przymiarki

ul. Przymiarki, Styczna, Jubileuszowa, Głębinowa

2016-12-27

wtorek

8:30

ul. Styczna

ul. Przymiarki, Styczna, Jubileuszowa, Głębinowa

2016-12-28

środa

14:00

os. Na Wzgórzach 7

2016-12-28

środa

8:30

os. Na Wzgórzach 5

2016-12-28

środa

8:30

os. Na Wzgórzach 42

2016-12-28

środa

8:30

os. Na Wzgórzach 17C

os. Na Wzgórzach 17C i 17D

2016-12-28

środa

8:30

os. Na Wzgórzach 17D

os. Na Wzgórzach 17C i 17D

2016-12-28

środa

8:30 i 15:30

os. Na Wzgórzach 4

os. Na Wzgórzach 4 i 6

2016-12-28

środa

8:30 i 15:30

os. Na Wzgórzach 6

os. Na Wzgórzach 4 i 6

2016-12-29

czwartek

16:00

os. Na Wzgórzach 39A

2016-12-29

czwartek

8:30

os. Na Wzgórzach 29

2016-12-29

czwartek

8:30

ul. Jagiełły

ul. Samozwaniec, Jagiełły

2016-12-29

czwartek

8:30

ul. Samozwaniec

ul. Samozwaniec, Jagiełły

2016-12-29

czwartek

8:30 i 15:00

os. Na Wzgórzach 3

2016-12-29

czwartek

8:30 i 15:30

os. Na Wzgórzach 17

os. Na Wzgórzach 17, 27

2016-12-29

czwartek

8:30 i 15:30

os. Na Wzgórzach 27

os. Na Wzgórzach 17, 27

2016-12-30

piątek

15:30

os. Na Wzgórzach 18

2016-12-30

piątek

8:30

os. Na Wzgórzach 13

2016-12-30

piątek

8:30

os. Na Wzgórzach 40

2016-12-30

piątek

8:30

os. Na Wzgórzach 41

2016-12-30

piątek

8:30

os. Na Wzgórzach 14

os. Na Wzgórzach 14 i 15

2016-12-30

piątek

8:30

os. Na Wzgórzach 15

os. Na Wzgórzach 14 i 15

2016-12-31

sobota

8:30

ul. Bukszpanowa

2016-12-31

sobota

8:30

os. Na Wzgórzach 39

od ostatniego mieszkania

2016-12-31

sobota

8:30

ul. Darwina (4, 7, 7C)

ul. Kocmyrzowska (4-17), Darwina (4,7,7C), Makuszyńskiego, Łowińskiego 3

2016-12-31

sobota

8:30

ul. Kocmyrzowska (4-17)

ul. Kocmyrzowska (4-17), Darwina (4,7,7C), Makuszyńskiego, Łowińskiego 3

2016-12-31

sobota

8:30

ul. Makuszyńskiego

ul. Kocmyrzowska (4-17), Darwina (4,7,7C), Makuszyńskiego, Łowińskiego 3

2016-12-31

sobota

8:30

ul. Łowińskiego 3

ul. Kocmyrzowska (4-17), Darwina (4,7,7C), Makuszyńskiego, Łowińskiego 3

2016-12-31

sobota

8:30

ul. Florkowskiego

ul. Kocmyrzowska 21-39, Florkowskiego

2016-12-31

sobota

8:30

ul. Kocmyrzowska 21-39

ul. Kocmyrzowska 21-39, Florkowskiego

2016-12-31

sobota

8:30

ul. Freegego

ul. Stary Gościniec, Gerlaha, Freegego

2016-12-31

sobota

8:30

ul. Gerlaha

ul. Stary Gościniec, Gerlaha, Freegego

2016-12-31

sobota

8:30

ul. Stary Gościniec

ul. Stary Gościniec, Gerlaha, Freegego

2016-12-31

sobota

8:30

ul. Studzienna

ul. Studzienna, Twaroga

2016-12-31

sobota

8:30

ul. Twaroga

ul. Studzienna, Twaroga

2017-01-02

poniedziałek

15:30

os. Na Wzgórzach 15A

2017-01-02

poniedziałek

8:30

os. Na Wzgórzach 17A (kl. I-III)

2017-01-02

poniedziałek

8:30 i 15:00

os. Na Wzgórzach 28

2017-01-02

poniedziałek

8:30 i 15:30

os. Na Wzgórzach 23

os. Na Wzgórzach 23, 35

2017-01-02

poniedziałek

8:30 i 15:30

os. Na Wzgórzach 35

os. Na Wzgórzach 23, 35

2017-01-03

wtorek

15:00

os. Na Wzgórzach 33

2017-01-03

wtorek

8:30

os. Na Wzgórzach 17A (parter i kl. IV)

2017-01-03

wtorek

8:30

os. Na Wzgórzach 8

od ostatniego mieszkania

2017-01-03

wtorek

8:30 i 15:00

os. Na Wzgórzach 12

os. Na Wzgórzach 12 i 26

2017-01-03

wtorek

8:30 i 15:00

os. Na Wzgórzach 26

os. Na Wzgórzach 12 i 26

2017-01-03

wtorek

8:30 i 15:30

os. Na Wzgórzach 30

2017-01-04

środa

15:00

ul. Petofiego 14

ul. Petofiego 14-16

2017-01-04

środa

15:00

ul. Petofiego 16

ul. Petofiego 14-16

2017-01-04

środa

15:30

os. Na Wzgórzach 37

os. Na Wzgórzach 37,38

2017-01-04

środa

16:00

os. Na Wzgórzach 36

2017-01-04

środa

18:30

os. Na Wzgórzach 38

os. Na Wzgórzach 37,38

2017-01-04

środa

8:30 i 15:30

os. Na Wzgórzach 43

2017-01-05

czwartek

15:30

os. Na Wzgórzach 14A

2017-01-05

czwartek

8:30 i 15:00

os. Na Stoku 13

2017-01-05

czwartek

8:30 i 15:30

os. Na Wzgórzach 9

2017-01-05

czwartek

9:00 lub 15:00

os. Na Wzgórzach 19

os. Na Wzgórzach 19 i 24

2017-01-05

czwartek

9:00 lub 15:00

os. Na Wzgórzach 24

os. Na Wzgórzach 19 i 24

2017-01-07

sobota

8:30

ul. Cieślińskiej-Brzeskiej

ul. Kantorowicka 46B, Cieślińskiej-Brzeskiej, Niebyła (bez bl. 9)

2017-01-07

sobota

8:30

ul. Kantorowicka 46B

ul. Kantorowicka 46B, Cieślińskiej-Brzeskiej, Niebyła (bez bl. 9)

2017-01-07

sobota

8:30

ul. Niebyła (bez bl. 9)

ul. Kantorowicka 46B, Cieślińskiej-Brzeskiej, Niebyła (bez bl. 9)

2017-01-07

sobota

8:30

ul. Folwarczna

ul. Kownackiej, Folwarczna, Kaczyńskiego, Kirchmajera

2017-01-07

sobota

8:30

ul. Kaczyńskiego

ul. Kownackiej, Folwarczna, Kaczyńskiego, Kirchmajera

2017-01-07

sobota

8:30

ul. Kirchmajera

ul. Kownackiej, Folwarczna, Kaczyńskiego, Kirchmajera

2017-01-07

sobota

8:30

ul. Kownackiej

ul. Kownackiej, Folwarczna, Kaczyńskiego, Kirchmajera

2017-01-07

sobota

8:30

ul. Bolesława Krzywoustego

ul. L. Białego, B. Wstydliwego, B. Krzywoustego, K. Sprawiedliwego, K. Jagiellończyka

2017-01-07

sobota

8:30

ul. Bolesława Wstydliwego

ul. L. Białego, B. Wstydliwego, B. Krzywoustego, K. Sprawiedliwego, K. Jagiellończyka

2017-01-07

sobota

8:30

ul. Kazimierza Jagiellończyka

ul. L. Białego, B. Wstydliwego, B. Krzywoustego, K. Sprawiedliwego, K. Jagiellończyka

2017-01-07

sobota

8:30

ul. Kazimierza Sprawiedliwego

ul. L. Białego, B. Wstydliwego, B. Krzywoustego, K. Sprawiedliwego, K. Jagiellończyka

2017-01-07

sobota

8:30

ul. Leszka Białego

ul. L. Białego, B. Wstydliwego, B. Krzywoustego, K. Sprawiedliwego, K. Jagiellończyka

2017-01-07

sobota

8:30

ul. Cyprysów

ul. Luborzycka, Hyca, Płaska, Kamberskiego, Korohody, Cyprysów

2017-01-07

sobota

8:30

ul. Hyca

ul. Luborzycka, Hyca, Płaska, Kamberskiego, Korohody, Cyprysów

2017-01-07

sobota

8:30

ul. Kamberskiego

ul. Luborzycka, Hyca, Płaska, Kamberskiego, Korohody, Cyprysów

2017-01-07

sobota

8:30

ul. Korohody

ul. Luborzycka, Hyca, Płaska, Kamberskiego, Korohody, Cyprysów

2017-01-07

sobota

8:30

ul. Luborzycka

ul. Luborzycka, Hyca, Płaska, Kamberskiego, Korohody, Cyprysów

2017-01-07

sobota

8:30

ul. Płaska

ul. Luborzycka, Hyca, Płaska, Kamberskiego, Korohody, Cyprysów

2017-01-07

sobota

8:30

ul. Bożywoja

ul. Stokowa, Grębałowska 1-46 i Bożywoja

2017-01-07

sobota

8:30

ul. Grębałowska (1-46)

ul. Stokowa, Grębałowska 1-46 i Bożywoja

2017-01-07

sobota

8:30

ul. Stokowa

ul. Stokowa, Grębałowska 1-46 i Bożywoja

2017-01-08

niedziela

14:30

os. Na Stoku 7

2017-01-09

poniedziałek

15:00

os. Na Stoku 4

2017-01-09

poniedziałek

15:00

ul. Petofiego 28

ul. Petofiego 28-30-32

2017-01-09

poniedziałek

15:00

ul. Petofiego 30

ul. Petofiego 28-30-32

2017-01-09

poniedziałek

15:00

ul. Petofiego 32

ul. Petofiego 28-30-32

2017-01-09

poniedziałek

8:30

os. Na Stoku 17

od ostatniego mieszkania

2017-01-09

poniedziałek

8:30 i 15:30

os. Na Stoku 9

os. Na Stoku 9, 10B

2017-01-09

poniedziałek

8:30 i 15:30

os. Na Stoku 10B

os. Na Stoku 9, 10B

2017-01-10

wtorek

15:00

os. Na Stoku 30

2017-01-10

wtorek

8:30

os. Na Stoku 29A

2017-01-10

wtorek

8:30

os. Na Stoku 38

od ostatniego mieszkania

2017-01-10

wtorek

8:30 i 15:00

os. Na Wzgórzach 2

os. Na Wzgórzach 2 i 10

2017-01-10

wtorek

8:30 i 15:00

os. Na Wzgórzach 10

os. Na Wzgórzach 2 i 10

2017-01-10

wtorek

8:30 i 15:30

os. Na Stoku 24

os. Na Stoku 24, 27

2017-01-10

wtorek

8:30 i 15:30

os. Na Stoku 27

os. Na Stoku 24, 27

2017-01-11

środa

15:00

os. Na Stoku 41

2017-01-11

środa

15:00

os. Na Wzgórzach 34

2017-01-11

środa

16:00

os. Na Wzgórzach 25

2017-01-11

środa

8:30

os. Na Stoku 44

od ostatniego mieszkania

2017-01-11

środa

8:30 i 15:30

os. Na Stoku 18

os. Na Stoku 37, 18

2017-01-11

środa

8:30 i 15:30

os. Na Stoku 37

os. Na Stoku 37, 18

2017-01-12

czwartek

15:00

os. Na Stoku 28A

2017-01-12

czwartek

8:30 i 15:00

os. Na Stoku 3

os. Na Stoku 3, 49

2017-01-12

czwartek

8:30 i 15:00

os. Na Stoku 49

os. Na Stoku 3, 49

2017-01-12

czwartek

8:30 i 15:30

os. Na Stoku 5

2017-01-12

czwartek

8:30 lub 15:00

os. Na Stoku 23A

os. Na Stoku 23A, 24A

2017-01-12

czwartek

8:30 lub 15:00

os. Na Stoku 24A

os. Na Stoku 23A, 24A

2017-01-13

piątek

13:30

os. Na Stoku 27A

2017-01-13

piątek

16:00

os. Na Stoku 10C

2017-01-13

piątek

16:00

os. Na Stoku 26

2017-01-13

piątek

8:30

os. Na Wzgórzach 16

2017-01-13

piątek

8:30 lub 15:30

os. Na Stoku 12

2017-01-14

sobota

8:30

ul. Poniatowskiego

2017-01-14

sobota

8:30

ul. Bacewiczówny

ul. Bacewiczówny, Czerwonego Kapturka, Geodetów

2017-01-14

sobota

8:30

ul. Czerwonego Kapturka

ul. Bacewiczówny, Czerwonego Kapturka, Geodetów

2017-01-14

sobota

8:30

ul. Geodetów

ul. Bacewiczówny, Czerwonego Kapturka, Geodetów

2017-01-14

sobota

8:30

ul. Henryka Brodatego

ul. J. Olbrachta, Władysława IV, H. Brodatego, Przemysława II, J. Kazimierza

2017-01-14

sobota

8:30

ul. Jana Kazimierza

ul. J. Olbrachta, Władysława IV, H. Brodatego, Przemysława II, J. Kazimierza

2017-01-14

sobota

8:30

ul. Jana Olbrachta

ul. J. Olbrachta, Władysława IV, H. Brodatego, Przemysława II, J. Kazimierza

2017-01-14

sobota

8:30

ul. Przemysława II

ul. J. Olbrachta, Władysława IV, H. Brodatego, Przemysława II, J. Kazimierza

2017-01-14

sobota

8:30

ul. Władysława IV

ul. J. Olbrachta, Władysława IV, H. Brodatego, Przemysława II, J. Kazimierza

2017-01-14

sobota

8:30

ul. Jasia i Małgosi

ul. Olczakowej, Jasia i Małgosi

2017-01-14

sobota

8:30

ul. Olczakowej

ul. Olczakowej, Jasia i Małgosi

2017-01-14

sobota

8:30

ul. Groickiego

ul. Przybosia, L. Czarnego, Groickiego, Jaskra

2017-01-14

sobota

8:30

ul. Jaskra

ul. Przybosia, L. Czarnego, Groickiego, Jaskra

2017-01-14

sobota

8:30

ul. Leszka Czarnego

ul. Przybosia, L. Czarnego, Groickiego, Jaskra

2017-01-14

sobota

8:30

ul. Przybosia

ul. Przybosia, L. Czarnego, Groickiego, Jaskra

2017-01-16

poniedziałek

15:00

os. Na Stoku 50

2017-01-16

poniedziałek

8:30

os. Na Stoku 45

od ostatniego mieszkania

2017-01-16

poniedziałek

8:30 i 15:30

ul. Porazińskiej

ul. Porazińskiej, Płomyczka

2017-01-16

poniedziałek

8:30 i 15:30

ul. Płomyczka

ul. Porazińskiej, Płomyczka

2017-01-16

poniedziałek

8:30 i 16:00

os. Na Stoku 15

2017-01-17

wtorek

15:00

os. Na Stoku 35

2017-01-17

wtorek

8:30 i 15:00

os. Na Stoku 14

2017-01-17

wtorek

8:30 i 15:30

os. Na Stoku 29

2017-01-17

wtorek

8:30 lub 15:00

os. Na Stoku 25

2017-01-18

środa

15:00

os. Na Stoku 46

2017-01-18

środa

15:30

os. Na Stoku 10D

2017-01-18

środa

15:30

os. Na Stoku 36

2017-01-18

środa

8:30 i 15:30

os. Na Stoku 40

os. Na Stoku 40 i 42

2017-01-18

środa

8:30 i 15:30

os. Na Stoku 42

os. Na Stoku 40 i 42

2017-01-19

czwartek

15:30

os. Na Stoku 47

2017-01-19

czwartek

8:30 i 15:00

os. Na Stoku 10

os. Na Stoku 10, 22

2017-01-19

czwartek

8:30 i 15:00

os. Na Stoku 22

os. Na Stoku 10, 22

2017-01-19

czwartek

8:30 i 15:30

ul. Petofiego 4

ul. Petofiego 4,6,8,10,12

2017-01-19

czwartek

8:30 i 15:30

ul. Petofiego 6

ul. Petofiego 4,6,8,10,12

2017-01-19

czwartek

8:30 i 15:30

ul. Petofiego 8

ul. Petofiego 4,6,8,10,12

2017-01-19

czwartek

8:30 i 15:30

ul. Petofiego 10

ul. Petofiego 4,6,8,10,12

2017-01-19

czwartek

8:30 i 15:30

ul. Petofiego 12

ul. Petofiego 4,6,8,10,12

2017-01-19

czwartek

8:30 lub 15:00

os. Na Stoku 51

os. Na Stoku 51, 52

2017-01-19

czwartek

8:30 lub 15:00

os. Na Stoku 52

os. Na Stoku 51, 52

2017-01-20

piątek

14:00

os. Na Stoku 10A

2017-01-20

piątek

8:30 i 16:00

os. Na Stoku 16

2017-01-21

sobota

8:30

ul. Kisielewskiego

2017-01-21

sobota

8:30

ul. Klemensa z Ruszczy

ul. Klemensa z Ruszczy, Wierzynka, Rycerska

2017-01-21

sobota

8:30

ul. Rycerska

ul. Klemensa z Ruszczy, Wierzynka, Rycerska

2017-01-21

sobota

8:30

ul. Wierzynka

ul. Klemensa z Ruszczy, Wierzynka, Rycerska

2017-01-21

sobota

8:30

ul. Petofiego 18

ul. Petofiego 18, 20

2017-01-21

sobota

8:30

ul. Petofiego 20

ul. Petofiego 18, 20

2017-01-21

sobota

8:30

ul. Petofiego 22

ul. Petofiego 26, 24, 22

2017-01-21

sobota

8:30

ul. Petofiego 24

ul. Petofiego 26, 24, 22

2017-01-21

sobota

8:30

ul. Petofiego 26

ul. Petofiego 26, 24, 22

2017-01-21

sobota

8:30 i 15:30

os. Na Stoku 31

2017-01-22

niedziela

14:00

ul. Niebyła 9

2017-01-23

poniedziałek

15:00

os. Na Stoku 23

2017-01-23

poniedziałek

8:30 i 16:00

os. Na Stoku 11

os. Na Stoku 11, 19

2017-01-23

poniedziałek

8:30 i 16:00

os. Na Stoku 19

os. Na Stoku 11, 19

2017-01-24

wtorek

8:30 i 15:00

os. Na Stoku 28

os. Na Stoku 28 i 30A

2017-01-24

wtorek

8:30 i 15:00

os. Na Stoku 30A

os. Na Stoku 28 i 30A

2017-01-25

środa

15:00

os. Na Stoku 20

2017-01-25

środa

15:30

os. Na Stoku 48

2017-01-26

czwartek

15:30

os. Na Stoku 8

2017-01-27

piątek

8:30 i 16:00

os. Na Stoku 39